Wspaniałe apartamenty z widokiem na góry

Apartamenty

Amadeus Apartamenty

Posiadamy do wynajęcia 16 komfortowo wyposażonych apartamentów:

2 jednoosobowe
4 dwuosobowych
3 trzyosobowych
4 2 osoby + 2 dzieci (łóżko piętrowe)
2 apartamenty lux małżeńskie dwuosobowe i jeden pokój 5 osobowy

Wszystkie Apartamenty Amadeus wyposażone są w estetyczne, stylowe meble, samodzielne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV satelitarną, radiem, każdy pokoi wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty. Apartamenty są bardzo przestronne średnia powierzchnia ok. 30 m2 i ze względu na zabytkowy charakter obiektu – przytulne (bez MDFu) z widokiem na nasz 3000 m2 ogród i okoliczne góry.

pokój 2 os

 

Każdy apartament 2-osobowy posiada oddzielną łazienkę z WC, prysznicem, umywalką z lustrem oraz artykuły higieny osobistej, czyli mydło, szampon, żel pod prysznic.
W apartamentach o powierzchni średnio 28 m2 znajdują się 2 oddzielne łóżka 90 x 200 lub łoże dwuosobowe 160 x 200, szafa na ubrania, komoda, stolik lub ława z fotelami, stolik nocny z lampka, TV, radio, zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Na życzenie za dopłatą istnieje możliwość dostawienia trzeciego lóżka dla dziecka 2-8 lat lub łóżeczka dla dziecka do lat 2.

 

 

amadeus pok104 (2)

 

Każdy apartament 3-osobowy posiada łazienkę z WC, prysznicem, umywalką z lustrem oraz artykuły higieny osobistej, czyli mydło, szampon, żel pod prysznic, zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Apartamenty 3-osobowe o powierzchni ok. 30 m2 posiadają 3 oddzielne łóżka o wymiarach 90×200,szafa na ubrania, w każdym TV, radio, ławą lub stolik z krzesłami lub fotelami, stolik z lampką nocną.Na życzenie za dopłata istnieje możliwość dostawienia łóżeczka dla dziecka do 2 lat lub łóżka dla dziecka 2-8 lat

 

 

 

 

pokó 4 os

 

Każdy apartament 4-osobowy posiada łazienkę z WC, prysznicem, umywalką z lustrem oraz artykuły higieny osobistej, czyli mydło, szampon, żel pod prysznic, zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Apartamenty 4-osobowe o powierzchni ok. 40 m2 posiadają dwa oddzielne Apartamenty po dwa łóżka, z TV, radio, z szafą lub komódką,stoliki z lampkami nocnymi.

 

 

 

 

amadeus pok103 (1)

 

Apartamenty 1-osobowe posiadają oddzielną łazienkę z WC, prysznicem, umywalką z lustrem oraz artykuły higieny osobistej, czyli mydło, szampon, żel pod prysznic, zestaw do parzenia kawy i herbaty.
W pokojach 1-osobowych o powierzchni 16 m2 znajduje się 1 łóżko 90 x 200, szafa na ubrania, komoda, stolik lub ława z fotelami, stoliki nocne z lampka, TV, radio.

 

 

SONY DSC

Apartament małżeński lux posiada oddzielną łazienkę z WC, prysznicem, umywalką z lustrem oraz artykuły higieny osobistej, czyli mydło, szampon, żel pod prysznic, komplet ręczników, suszarkę do włosów, zestaw do parzenia kawy i herbaty.
Apartament o powierzchni ok. 40 m2 składają się z sypialni – wyposażanej w łoże 160 x 200, szafy na ubrania, komody, stolika lub ławy z fotelami, stolik nocny z lampką, TV, radio i drugiego pokoju z sofą i szafą i stolikiem
Na życzenie za dopłatą istnieje możliwość dostawienia trzeciego łóżka lub łóżeczka dla dziecka do lat 2.

 

Sauna fińskabig_odnowa
Wspaniałe działanie sauny polega na kontrolowanej, intensywnej zmianie temperatury z bardzo wysokiej do bardzo niskiej. Efektem tego jest przyspieszenie regeneracji organizmu po wysiłku, a także udrożnienie porów skóry i oczyszczenie jej z toksyn oraz obniżenie ogólnego napięcia mięśniowego.

 

siłownia

Siłownia
Bieżnia elektryczna, magnetyczny: orbitrek, wioślarz, ławki ze sztangą, ławki do ćwiczeń mięśni brzucha, atlas wielofunkcyjny do ćwiczeń, masażer wibracyjny elektryczny.

 

 

 

Jacuzzi
3 -osobowe automatyczne jacuzzi z jednym miejscem lezącym i dwoma siedzącymi, 18 dysz masuje każdą partie ciała , doskonale wpływa na odnowę biologiczna po wysiłku fizycznym – doskonale działa w połączeniu z saunąjacuzzi-


noclegi Czarna Góra opinie , noclegi Czarna Góra ceny , tanie noclegi Czarna Góra , noclegi Stronie Śląskie ceny , tanie noclegi Stronie Śląskie ,